СВОДКА

Променя се организацията на движението в София заради отбелязването на Деня на Независимостта на САЩ

В София се въвеждат временни промени в организацията на движението на 1 юли 2026 г. във връзка с отбелязването на Деня на Независимостта на САЩ. Забраняват се престоят и паркирането от 7:00 до 24:00 часа, както и движението от 16:00 до 24:00 часа по определени улици, като изключение правят автомобилите, обслужващи събитието, и достъпът до УМБАЛ "Лозенец".

Източник:

← Към България