Община Кюстендил връчи плакети на отбора по волейбол на Природоматематическата гимназия „Проф. Емануил Иванов“
Кметът на Кюстендил Огнян Атанасов връчи плакети на волейболния отбор на Природоматематическата гимназия „Проф. Емануил Иванов“, който стана национален шампион на ученическите игри за девойки от осми до десети клас в Смолян. Атанасов изрази гордост от успеха и изрази надежда отборът да участва на европейско първенство. Той благодари на треньорите и всички, допринесли за постижението.
Източник: