СВОДКА

12-г. момче излезе от реанимацията след катастрофата в Горна Оряховица

Двете момчета в най-тежко състояние бяха транспортирани с медицински хеликоптери от Велико Търново до София. Те бяха превозени за по-нататъшно лечение в столицата.

Източник:

← Към Крими