12-г. момче излезе от реанимацията след катастрофата в Горна Оряховица
Двете момчета в най-тежко състояние бяха транспортирани с медицински хеликоптери от Велико Търново до София. Те бяха превозени за по-нататъшно лечение в столицата.
Източник:
Двете момчета в най-тежко състояние бяха транспортирани с медицински хеликоптери от Велико Търново до София. Те бяха превозени за по-нататъшно лечение в столицата.
Източник: