СВОДКА

Едно от пострадалите в тежка катастрофа в Горна Оряховица момче е изведено от реанимация, другото остава в интензивното отделение, съобщиха от болница "Пирогов"

Едно от пострадалите при тежка катастрофа в Горна Оряховица момчета, на 12 години, е изведено от реанимация, докато 15-годишното момче остава в детското интензивно отделение на "Пирогов". Пет непълнолетни пострадаха при инцидента на 18 юни, като двете най-тежко ранени деца бяха транспортирани с хеликоптер до София.

Източник:

← Към Крими