СВОДКА

Общинският съвет в Харманли утвърди нов управител на местната болница

Общинският съвет в Харманли утвърди Нина Георгиева за нов управител на местната Многопрофилна болница за активно лечение след проведен конкурс. Кметът на общината Мария Киркова трябва да сключи договор за управление и контрол с новоизбрания управител. На заседанието беше решено още длъжността временен управител на Медицински център – 1 до провеждането на конкурс да изпълнява Нанко Нанев.

Източник:

← Към България