СВОДКА

ФНА: Тормоз може да е причината за смъртоносната стрелба в гимназия във Филипините, заяви филипинският вътрешен министър

Филипинският вътрешен министър Хонвик Ремуля заяви, че според първоначалните данни смъртоносната стрелба в гимназия, при която загинаха трима ученици, е резултат от тормоз между ученици, излязъл извън контрол. Двамата непълнолетни заподозрени са били жертви на тормоз и са повлияни от видеоигри. Министърът подчерта необходимостта от засилване на мерките за сигурност в училищата и преразглеждане на съществуващите политики.

Източник:

← Към Крими