СВОДКА

Осем непълнолетни са установени извън домовете си в Търговище след изтичане на вечерния час

Осем непълнолетни са установени извън домовете си след вечерния час в Търговище, като петима от тях са били в заведение, а трима – на обществено място. На родителите им са съставени актове, а служител на заведението е глобен за продажба на алкохол на деца. Полицията е установила и непълнолетни, участвали във вандалски действия, заснети в социалните мрежи, като контролът ще продължи през лятото.

Източник:

← Към Крими