На тема „Има ли равнопоставеност между мъжете и жените в България“ дебатираха ученици от Попово
Ученици от Попово участваха в междуучилищен дебат на тема "Има ли равнопоставеност между мъжете и жените в България", организиран по проект за подкрепа на пострадали от домашно насилие. В него се включиха доброволци от две местни гимназии, като управителят на общинското звено за социални услуги подчерта важността на уважителното изслушване и критичното мислене. Събитието е част от дейностите на "Асоциация НАЯ" по програма, финансирана от Българския фонд за жените и Европейския съюз.
Източник: