Гастрономията като основен инструмент на дипломацията (ВИДЕО+СНИМКИ)
ООН определи 18 юни за Ден на устойчивата гастрономия, като целта е насърчаване на местните продукти, намаляване на хранителните отпадъци и съхраняване на кулинарните традиции. В този контекст Азербайджан представи своите най-известни местни ястия, подчертавайки ролята на гастрономията като инструмент на дипломацията и устойчивото развитие.
Източник: