СВОДКА

На 29 и 30 юни временно ще бъде променяна организацията на движение в участъци на магистрала "Тракия“ в Софийска област

На 29 и 30 юни временно ще бъде променена организацията на движение в два участъка на автомагистрала "Тракия" в Софийска област заради изкърпване на настилката, като трафикът няма да бъде спирал, а превозните средства ще преминават в изпреварващата лента. Работите ще се извършват от 8:30 до 20:00 часа – на 29 юни при 23-ти километър и на 30 юни при 21-ви километър в платното за София. От Агенция "Пътна инфраструктура" призоваха шофьорите да бъдат внимателни, да спазват ограниченията на скоростта и да не предприемат рискови изпреварвания.

Източник:

← Към България