Възстановено е движението в посока София по АМ „Тракия“ при 290-и км край Ямбол след тежката катастрофа с три жертви
Тежка катастрофа между камион и лек автомобил на автомагистрала "Тракия" край Ямбол взе три жертви - тримата пътници в лекия автомобил са загинали на място, след като спукана гума на товарния автомобил е довела до загуба на контрол и преминаване през мантинелата в насрещното платно. Движението в посока София вече е възстановено, а платното към Бургас все още е затворено. Двама пострадали са настанени в болница, като жена на 49 години е в тежко състояние с опасност за живота, а мъж на 46 години е без опасност за живота.
Източник: