СВОДКА

Breaking Benjamin идва в София броени дни след новината, че новият албум на групата е готов

Американската рок група Breaking Benjamin ще изнесе първия си концерт в България на 29 юни в зала „Арена 8888 София“, като техен специален гост ще бъде групата Palaye Royale. Новината идва само дни след като китаристите на бандата потвърдиха в интервю, че дългоочакваният нов албум, наследник на „Ember“ от 2018 г., е готов и предстои издаването му.

Източник:

← Към Култура