СВОДКА

Мъж влиза в затвора за шофиране на камион по булевард в София след употреба на дрога

Софийският районен съд осъди на 18 месеца ефективен затвор и глоба от 500 евро мъж, който шофирал товарен камион по столичния булевард „Тодор Каблешков“ след употреба на амфетамин и кокаин. Нарушителят е лишен от право да управлява МПС за две години и трябва да заплати разноските по делото, както и стойността на автомобила. Присъдата подлежи на обжалване пред Софийския градски съд.

Източник:

← Към Крими