СВОДКА

Ефективна присъда за водач на товарен автомобил след употреба на амфетамини

Софийски районен съд осъди на 18 месеца ефективен затвор водач на товарен автомобил, който през септември 2024 г. беше хванат да шофира след употреба на амфетамин и кокаин. Освен лишаване от свобода, мъжът получи глоба от 500 евро, забрана да управлява МПС за 24 месеца и трябва да заплати стойността на автомобила и разноските по делото. Присъдата подлежи на обжалване пред Софийски градски съд.

Източник:

← Към Крими