СВОДКА

Мира Андреева се сбогува рано с тревния турнир в Бад Хомбург

След триумфа си на "Ролан Гарос" Мира Андреева отпадна още в първия кръг на тревния турнир в Бад Хомбург. Рускинята, поставена под номер 2, загуби от сънародничката си Екатерина Александрова с 6:3, 6:4 след час и 28 минути игра. Александрова се класира за четвъртфиналите, където ще срещне Наоми Осака.

Източник:

← Към Спорт