СВОДКА

Работници от градския транспорт в Белград излязоха на протест срещу лошото според тях управление и транспортните лобита

Работници от градския транспорт в Белград протестираха пред Президентството с искания за спиране на разчленяването на предприятието в полза на частни интереси. Те настояват за закупуване на нови тролейбуси и автобуси, както и за гаранции, че линиите няма да бъдат управлявани от частни компании. Президентът Александър Вучич излезе да приеме петицията им, подкрепена от 500 души.

Източник:

← Към Свят