СВОДКА

Община Русе продължава да работи за включването на бул. „България“ в програмата на АПИ за проектиране и цялостен ремонт, заяви кметът Милков

Община Русе продължава усилията за включване на бул. „България“ в програмата на Агенция „Пътна инфраструктура“ за проектиране и цялостен ремонт, заяви кметът Пенчо Милков. Той уточни, че са проведени множество срещи и има уверение за бъдещото му включване, като от общината предлагат съпътстващата инфраструктура – тротоари, подлези и шумозащитни съоръжения – да бъде изградена едновременно с ремонта, а разходите за тези дейности да се поемат от местната власт.

Източник:

← Към България