Форумът „Кметовете говорят 2026“ беше открит в Габрово с призив за по-силен диалог между местната власт и институциите
Петото издание на националния дискусионен форум „Кметовете говорят 2026“ беше открито днес в Габрово, като събра представители на местната власт и експерти. Участниците подчертаха необходимостта от по-силен диалог между общините и държавните институции, както и от обмен на добри практики в областта на енергийната ефективност и устойчивото развитие.
Източник: