Общественият съвет за изграждане на Национална детска болница призова здравното министерство за по-активна работа
Общественият съвет за изграждане на Национална детска болница призова Министерството на здравеопазването да засили дейността си, за да не се отлага процесът по строителството. Председателят на съвета доц. Боряна Аврамова заяви, че не могат да си позволят забавяне на проекта.
Източник: