Навършват се две години от откриването на Националния пресклуб на БТА в Монтана
Две години след откриването на Националния пресклуб на БТА в Монтана агенцията завърши мрежата си от пресклубове във всички областни градове. Пресклубът беше осветен по време на празника на града, а лентата прерязаха генералният директор на БТА Кирил Вълчев, кметът Златко Живков, генералният директор на БНР Милен Митев и областният управител Ивайло Антонов. Вълчев отбеляза значението на събитието за националната информационна агенция, която вече разполага с пресклуб във всеки областен град.
Източник: