Японската художничка Кейко Танабе ще представи „Пътуване към дома“ в Пловдив
Самостоятелна изложба на японската художничка Кейко Танабе ще бъде открита на 25 юни в галерия „Готи“ в Пловдив. Експозицията, озаглавена „Пътуване към дома“, представя 64 акварелни картини, които не се отнасят до конкретно място, а към вътрешно състояние на себепознание. Творбите ѝ се отличават с чувствителност към светлината и поетиката на мимолетния момент.
Източник: