Общо 14 индивидуални електрически превозни средства са иззети и задържани по време на акция на Общината и полицията в Стара Загора
В Стара Загора мащабна съвместна акция на Общината и полицията доведе до изземването на 14 индивидуални електрически превозни средства и налагането на 17 акта за административни нарушения. Сред констатираните нарушения са липса на защитна каска, превоз на повече от един човек и движение успоредно с друго превозно средство. От Общината обявиха, че съвместните проверки ще продължат с цел опазване на обществения ред и сигурността на гражданите.
Източник: