Община Монтана е обновила зелената система на града, премахнати са опасни дървета и крони, както и автомобили от зелени площи
Община Монтана обнови зелената система на града, като премахна опасни дървета и клони, както и трайно паркирани автомобили, навеси и незаконни постройки от зелените площи. В шестте парка са ремонтирани поливните системи, което гарантира, че всички площи остават зелени и окосени въпреки високите летни температури. По думите на кмета Златко Живков, от зелените площи са премахнати около 60 автомобила, като така общината отговаря на многобройните жалби на граждани за неправилно паркирани возила и незаконни съоръжения.
Източник: