Над 150 ученици от столични училища се включиха в инициативата „Изборът е твой“
Над 150 ученици от столични училища се включиха в първата дейност от инициативата „Изборът е твой“ на сдружението „Архитекти на бъдещето“, която се проведе в кино „Одеон“ в София. Събитието „Преди да кажеш „да““ постави фокус върху личния избор, влиянието на средата и отговорното отношение чрез среща-разговор и прожекция на ученически филм.
Източник: