Футболният Левски обяви промяна в собствеността
Футболният клуб "Левски" обяви, че след решение на Комисията за защита на конкуренцията е финализирана промяната в собствеността, като мажоритарният собственик Наско Сираков е прехвърлил акциите си на "София Кепитъл" АД. От клуба благодариха на Сираков за отговорността, която е поел в труден период, и заявиха, че ще продължат да работят на принципите на прозрачност и устойчиво управление.
Източник: