ПТИ: Външните министри на Индия и Южна Корея обсъдиха засилването на двустранното стратегическо партньорство
Индийският външен министър Субрахманям Джайшанкар и южнокорейският му колега Чо Те-джул проведоха среща в Сеул, на която обсъдиха засилването на двустранното стратегическо партньорство. Двамата разговаряха за прилагането на търговски и финансови мерки, договорени по време на визитата на южнокорейския президент в Делхи, както и за сътрудничество в областта на политиката, отбраната, технологиите и чистата енергия. Джайшанкар подчерта, че потенциалът на отношенията все още не е напълно реализиран и изрази решимост за по-нататъшно развитие.
Източник: