Регионалният форум "Социално и емоционално учене за развитие на компетенции и благополучие на личността" бе открит в Шумен
В Шумен бе открит регионалният форум "Социално и емоционално учене за развитие на компетенции и благополучие на личността" в Средно училище "Трайко Симеонов". В церемонията участваха детски формации, а приветствия отправиха областният управител, кметът, ректорът на университета и представители на Министерството на образованието. Областният управител подчерта, че темата поставя важни въпроси, свързани с диалога между образователните институции, местната и държавната власт.
Източник: