Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Паметникът на Георги Аспарухов и Никола Котков на прохода Витиня е бил вандализиран от фенове на ЦСКА, съобщиха от организацията "Левски фемили". Те поемат ангажимент да възстановят паметника преди 30 юни, когато се навършват 55 години от трагичната катастрофа.
Източник: