СВОДКА

"Спаси София" предлагат да се закупи мобилен пункт за билети и карти за градския транспорт

Общинските съветници от „Спаси София“ предлагат закупуването на специално оборудван автомобил, който да служи като мобилен пункт за продажба на билети и зареждане на карти за градския транспорт в столицата. Според формацията мобилният пункт ще обслужва гражданите директно в кварталите, селата около София, университетите и на големи събития, което ще улесни хиляди пътници и ще повиши привлекателността на обществения транспорт. Предложението идва на фона на обмисляно от Столична община увеличение на цените на билетите и картите, срещу което „Спаси София“ също се обяви.

Източник:

← Към България