СВОДКА

Черногорски моряци са блокирани на кораб в Ормузкия проток от повече от два месеца

Въпреки подписването на меморандума между САЩ и Иран за отваряне на Ормузкия проток, черногорски моряци остават блокирани на кораб там от повече от два месеца. Министерството на външните работи на Черна гора съобщи, че моментът на освобождаването им е неясен, но те са в добро здраве и поддържат контакт със семействата си. Институциите полагат усилия за безопасното им завръщане.

Източници (3):

← Към Свят