СВОДКА

Американските самолети ще напуснат летище „Васил Левски“ до края на юни, съобщи премиерът Румен Радев

Американските военни самолети ще напуснат летище "Васил Левски" до края на юни, обяви премиерът Румен Радев в началото на редовното правителствено заседание. Той подчерта, че САЩ остават стратегически съюзник на България в сигурността и ключов партньор в енергетиката, икономиката и високите технологии, като правителството ще продължи да работи за задълбочаване на двустранното сътрудничество.

Източници (3):

← Към Политика