Щракнаха кмета на Видин да пийва бира в работно време
Снимка, направена в 14:30 ч., показва, че градоначалникът не е бил на работното си място, въпреки че е трябвало да бъде в кметския кабинет. Това поставя под въпрос спазването на служебните му задължения.
Източник: