СВОДКА

Делян Добрев за трети път напуска политиката. НС гласува оставката му като депутат

Народното събрание прекрати пълномощията на Делян Добрев, който беше депутат от ГЕРБ в продължение на 17 години. Той обяви оттеглянето си от активната политика, като заяви, че е време младото поколение да поеме щафетата, но това не е първото му напускане – Добрев вече два пъти се е оттеглял и връщал, включително след скандалите "Кумгейт" и имотни сделки на роднини.

Източник:

← Към Политика