Парламентът прекрати пълномощията на депутата от ГЕРБ-СДС Делян Добрев, след подадената от него оставка
Парламентът прекрати пълномощията на народния представител от ГЕРБ-СДС Делян Добрев след подадена от него оставка на 22 юни. Решението беше подкрепено от 187 депутати, а четирима гласуваха „против“. Добрев заяви, че е време да даде път на младите, след като е бил в политиката 20 години.
Източник: