СВОДКА

Влаковете в цяла Германия временно спряха поради повреда в комуникационната система

Германският железопътен оператор „Дойче бан“ спря всички влакове в страната вечерта на 23 юни заради мащабна повреда в цифровата комуникационна система GSM-R. Техниците успяха бързо да отстранят проблема и движението беше постепенно възстановено, съобщиха от компанията. Прекъсването засегна и няколко линии на крайградската железопътна мрежа.

Източници (2):

← Към Свят