СДВР обеща да се заеме с нападенията в подлеза на Плиска
Столичната полиция обяви, че ще предприеме действия за сигурността в района на подлез "Плиска" след сигнали за престъпления и хулигански прояви от група мъже. Ръководството на СДВР ще се срещне с жителите, подали сигналите, за да обсъдят проблемите и да потърсят бързо решение. Освен това ще бъде организирана и среща с представители на местната власт, на която ще бъдат поканени и гражданите.
Източник: