Младежи събориха хладилник върху паркирана кола в София, след което си казаха "наздраве"
Те проявиха пълно безразличие към преминаващи семейства с деца и пешеходци, което потвърждава неадекватното им и арогантно поведение в градска среда.
Източник:
Те проявиха пълно безразличие към преминаващи семейства с деца и пешеходци, което потвърждава неадекватното им и арогантно поведение в градска среда.
Източник: