СВОДКА

Младежи събориха хладилник върху паркирана кола в София, след което си казаха "наздраве"

Те проявиха пълно безразличие към преминаващи семейства с деца и пешеходци, което потвърждава неадекватното им и арогантно поведение в градска среда.

Източник:

← Към Крими