Художничката Марина Станкова показва в картини изкуството да бъдеш щастлив
Художничката Марина Станкова открива втората си самостоятелна изложба „The Art of Being Happy" в столичната галерия „Дженифър Артемис", която ще продължи до 1 юли. Творбите са вдъхновени от емоциите, вътрешната свобода и позитивното отношение, като разглеждат щастието като личен избор и състояние на духа. Експозицията цели да създаде пространство за вдъхновение и да покаже, че щастието е изкуство, което може да бъде преживяно чрез цветове и форми.
Източник: