СВОДКА

„Дойче Бан“ съобщи, че започва възобновяване на железопътните превози в Германия

Германската железопътна компания „Дойче Бан“ започна възобновяване на превозите след мащабно прекъсване на комуникационната система, което спря движението в цялата страна. Причината за срива е установена, но операторът не предоставя повече подробности, като регионалните и крайградските влакове постепенно се възстановяват. Въпреки това се очакват значителни закъснения и отменени курсове и тази сутрин, а смущенията засегнаха и някои градски железопътни услуги, включително берлинската „Ес-Бан“.

Източници (2):

← Към Свят