СВОДКА

„Дойче Бан“ обяви, че спира железопътния трафик в Германия заради срив на радиосистемата

Германската железопътна компания "Дойче Бан" временно спря влаковете в цялата страна заради срив на цифровата радиосистема, използвана за комуникация и управление на трафика. Техници работят по отстраняване на проблема, чиято причина все още не е установена, а пътниците получават ваучери за такси и хотели, както и алтернативен транспорт, където е възможно.

Източник:

← Към Свят