След 25 години: "Как Гринч открадна Коледа" с Джим Кери ще има втора част
Universal и Imagine Entertainment работят по продължение на филма "Как Гринч открадна Коледа" от 2000 г., като Джим Кери води преговори отново да се превъплъти в ролята на Гринч, а Рон Хауърд се очаква да се завърне като режисьор и продуцент заедно с Брайън Грейзър. Сценарият е поверен на Алек Бърг, Джеф Шафър и Дейвид Мандел, които вече имат опит с адаптации по произведенията на Доктор Сюс. Засега продължението няма официално заглавие.
Източник: