Вашите сигнали: Безстопанствени коне, смрад от гълъби, бездомни кучета
Жители на село Сливек, община Ловеч, алармират за около 15 свободно пуснати коне, които влизат в дворове и засяти земи, причиняват щети и проявяват агресия, създавайки опасност за децата. От столичния квартал „Левски Г“ сигнализират за гълъбарници, които разпространяват нетърпима смрад, включително до училище, а в село към община Стражица граждани се оплакват от свръхпопулация на бездомни кучета и липса на ефективни мерки за контрол и приюти.
Източник: