СВОДКА

Министерството на образованието инициира среща с директори на детски градини и училища, в които се обучават деца и ученици от уязвими групи

Министерството на образованието и науката инициира работна среща с директори на 15 детски градини и училища, в които се обучават деца от уязвими групи. Участниците обсъдиха предизвикателствата в системата и възможностите за подобряване на подкрепата чрез засилване на партньорството между институциите и ролята на медиаторите. Министър Георги Вълчев подчерта необходимостта от откровен диалог и съвместно намиране на решения в полза на децата и образователната система.

Източник:

← Към България