СВОДКА

Фестивалът „Белите нощи на Разград“ започна със спектакъл на местни млади театрали

Фестивалът „Белите нощи на Разград“ започна със спектакъл на младите театрали от Центъра за работа с деца, които представиха постановката „Страшни смешки“ в Къща музей „Станка Николица“. След края на представлението Центърът връчи традиционни плакети на своите възпитаници, които тази година завършват средното си образование.

Източник:

← Към Култура