Започва разширяване на канализационната мрежа в квартал „Горубляне“ за 5 млн. евро
В столичния квартал „Горубляне“ започна проект за 5 млн. евро за разширяване на канализационната мрежа, от който ще се възползват над 460 домакинства. Инициативата е част от инвестиционната програма на „Софийска вода“ и включва изграждане на нови канализационни клонове и реконструкция на съществуващи участъци. Очаква се модернизацията на ВиК инфраструктурата да подобри значително условията на живот в района.
Източник: