СВОДКА

Районният съд във Варна наложи глоба от 511 евро на мъж, подал фалшив сигнал на тел. 112

Районният съд във Варна глоби с 511 евро 46-годишен чужденец, който подал фалшив сигнал за бомба на тел. 112, след като не бил допуснат в дискотека, защото бил пиян. Изпратеният полицейски екип установил, че мъжът не носи взривно устройство, и го задържал. Решението подлежи на обжалване в 15-дневен срок.

Източник:

← Към Крими