Председателят на черногорския парламент Андрия Мандич търси стратегическо партньорство със САЩ на фона на напрежението между Черна гора и Сърбия
Председателят на черногорския парламент Андрия Мандич заяви, че Черна гора се стреми към стратегическо партньорство със САЩ и искрено сътрудничество. Думите му идват на фона на напрежение със Сърбия, след като сръбският президент Александър Вучич обвини Черна гора в участие в хибридни действия.
Източник: