Тежката катастрофа в Разградско: Шофьор е с опасност за живота, води се следствено дело
В Разградско е образувано следствено дело за тежка катастрофа на главен път I-2, при която 50-годишен шофьор навлязъл в насрещното и челно ударил друг автомобил, управляван от 37-годишен мъж. 37-годишният водач е настанен в болница в Русе с опасност за живота, а другият шофьор е с фрактура на гръдна кост и е напуснал лечебното заведение по собствено желание. Взети са кръвни проби от двамата водачи за алкохол и наркотици, а по случая се води разследване.
Източник: