СВОДКА

Общото събрание на Асоциацията по ВиК в Ловеч не се състоя заради липса на кворум

Общото събрание на Асоциацията по ВиК в Ловеч не се състоя поради липса на кворум – присъстваха само представители на държавата и на две от общините. Основна точка в дневния ред беше съгласуването на бизнесплана на дружеството за периода 2027–2031 г., насочен към модернизация на инфраструктурата, намаляване на загубите на вода и повишаване на оперативната ефективност.

Източник:

← Към България