Отборът на област Пловдив е победител в Националното ученическо състезание "Млад спасител"
Отборът на област Пловдив спечели 22-то издание на Националното ученическо състезание "Млад спасител" в Плевен, като в надпреварата участваха 28 отбора от цялата страна. Второ място зае област Добрич, а трето – област Перник. Победителите бяха наградени с медали, купи и предметни награди от официални лица.
Източник: